Srebro czy złoto – dopasuj biżuterię do typu swojej urody

srebrne kolczyki

Przyjmuje się, że istnieją cztery typy kobiecej urody i przy wyborze kolorów kreacji, a także biżuterii należy się nimi kierować. O ile złoto idealnie wpasowuje się w ciepłą urodę kobiet, czyli przedstawicielek wiosny i jesieni, tak srebrna biżuteria będzie świetnie podkreślać piękno niewiast o chłodnym typie urody. Nie bez znaczenia będą również kolory kamieni szlachetnych i wielkość biżuterii, którą powinny zakładać reprezentantki poszczególnych typów.

Szafir i onyks idealne dla zmysłowych, chłodnych brunetek i wyrazistych blondynek

Noszenie srebrnej biżuterii to najlepszy wybór dla pań cechujących się chłodnym typem urody. Ich zmysłowe piękno podkreślą także niektóre kamienie szlachetne oprawione w ten wyjątkowo błyszczący kruszec. Dla pań posiadających chłodną urodę najodpowiedniejsze będą kamienie naturalne o zdecydowanych kolorach. Idealnie podkreślą ich piękno:

  • szafiry
  • onyksy
  • rubiny

Te wyjątkowe kamienie szlachetne oprawione w srebro będą idealnie harmonizowały z chłodną urodą kobiet. Biżuteria srebrna idealnie dopasowuje się swoją niepowtarzalną barwą i blaskiem zarówno do koloru cery, oczu jak i włosów przedstawicielek chłodnego typu urody. Nawet niewielka ozdoba wykonana z tego metalu szlachetnego może zdziałać cuda.

Możesz polubić także